Duben 2014

Vše má své pro i proti

29. dubna 2014 v 20:52 Poznámky od Adminky
Raegofilky a raegofilové,
za pár dní to budou 2 roky, co jsem založila tenhle blog s úmyslem něco změnit. Věděla jsem, že Raego se svým heslem Věř, běž a dokážeš něco dokáže a já chtěla aspoň trochu pomoct, rozšířit aspoň trochu naděje a vykřičet do světa internet: Tenhle kluk má talent!

Fakt jsem nevěřila, že mě tenhle blog nějak ovlivní a stalo se. Ani nevíte, kolik super lidí jsem díky němu poznala. Myslím, že jsem se dostala do Hardcore fanoušků, poznala jsem jich strašně moc a to je opravdu neskutečný. Tolik úžasných lidí, všichni rozdílný, ale přesto měli něco, co je spojovalo a hnalo dopředu za svými sny. Tolik příběhů, co jsem slyšela o tom, že jim Raego nebo VBD změnilo život, jak jsou díky tomu šťastní. Vidět radost ze setkání, z maličkostí, poslouchat jeden příběh od různých lidí je něco neskutečnýho a naprosto neuvěřitelnýho.

Když si vezmu, kolik lidí sem chodilo a poté mi napsalo, jak je tenhle blog neskutečný, že se tu dozvěděli něco nového nebo chtěli s něčím pomoct, poradit... Někteří mi psali své situace - věřili jste mi - a já si toho budu vždycky vážit!

Je pravda, že jsem s blogem zažila i zklamání a to když mi koncem prosince chodily výhružné maily, zprávy plné nadávek na mou nebo Rayovu osobu. Hodně fanynek se mi snažilo podkopnout nohy jen kvůli žárlivosti, dokonce i od těch, od kterých bych to nečekala, ale přesto nemůžu říct, že toho lituju. Nikdy nebudu litovat, že jsem se do blogování pustila! Ale všechno jednou končí...

A proto bych se s vámi chtěla tímto článkem rozloučit. Doufám, že budu dál číst zprávy plné naděje, víry, optimismu, snů... Doufám, že nikdy nikdo nepřestane věřit, jít si za sny a dokázat něco neskutečného.

S neskutečným poděkováním - Kika