Prosinec 2013

Nový rok, nový začátek, nový song!

30. prosince 2013 v 22:54 Raego

Raego už se na sociální síti zmínil, že připravuje nový song, ke kterému už probíhalo natáčení klipu.

Chceš vědět více?


Hned v první reportáži VIP zpráv se dozvíš, o čem song bude, kdo si v něm zahrál a jako bonus si můžeš poslechnou jeho ukázku!


Píseň i s klipem budou zveřejněny 2. ledna !

Setkání

5. prosince 2013 v 22:39 Fans
S blogerkou z WEBU o Raegovi jsme se rozhodly udělat společný projekt na téma "Mé setkání s Raegem".

O co jde?
Šlo by o to, že byste napsali, jak to bylo u vás. Jak jste vnímali okamžik, kdy jste se setkali s někým, koho obdivujete nebo ho máte prostě jen rádi - s Raegem. Z čeho jste byli nejvíce nadšení nebo co vás zklamalo. Co vás překvapilo - ať v dobrém nebo špatném smyslu. Jaký je váš aktuální názor na něho, když už jste měli možnost s ním prohodit pár slov a co byste mu vzkázali.

Vaše příběhy nebo vzkazy můžete posílat do komentářů, mail(raego-info@seznam.cz) nebo na FB blogu (zprávy, zeď). Vaše příběhy se poté zveřejní a bude záležet jen na vás, jestli budete chtít být podepsáni (klidně jen křestní jméno, přezdívka, nebo jen fotku s ním) nebo ne (anonymně).

Jde o to, aby měl Ray vždycky důvod k úsměvu!This is your time!

4. prosince 2013 v 21:59 Raego

Koukáš na záznamy z koncertů a říkáš si "taky bych na nějaký chtěl/a"? Chtěl/a bys mít možnost se s ním vyfotit, vzít si podpis, obejmout ho, prohodit s ním pár slov, ale zatím jsi neměl/a příležitost?

Teď ji máš!

Napiš do komentáře nebo na manager@raego.cz název města nebo klubu, ve kterém bys ho rád/a viděl/a a čekej, kdy najdeš pozvánku na facebooku nebo uvidíš leták s jeho akcí!Raego at TEDxPrague 2013

2. prosince 2013 v 9:58 Raego

Věř, bež a dokážeš !
Tetování

1. prosince 2013 v 22:00 Fans

Always and foreverUž hodně fanoušků si nechalo vytetovat heslo "Věř, běž a dokážeš!", které je s Rayem spojeno, ale jen málokterý odvážlivec a někdo, kdo ho má rád, si nechá vytetovat jeho jméno jako fanynka, která mi tuto fotku poslala.
Pro někoho je to bláznoství, nesmysl a totální ****, ale pro někoho je to jasné, osobní. Já si myslím, že je to fakt krásné gesto!

Co myslíte vy?