Září 2012

New design III.

28. září 2012 v 23:23 O blogu


Fajn... Po asi dvou měsích nový design, tentokrát vyrobený mnou. Vím, není to nic extra, ale zatím jsem s tím spokojená. Doufám, že se vám aspoň trochu líbí. :))
Jinak byly s ním teda mega problémy. :D Včera jsem si vybrala krásnou vínovou barvu, ale dnes jsem přišla na počítač (dělala jsem ho na noťasu) a tam není vínová, ale svítivě červená?! Jsem to musela předělat, protože mám na noťasu špatně nastavený barvy. ://Před osmi lety...

28. září 2012 v 15:58 Koncerty

Jak už napovídá nadpis článku, zjistíme, jak Ray vypadal pře 8 lety v pozvánce na koncert, který se koná už dnes! Koncert je ve Slaném v klubu Bat.

Tady máte pozvánku, ve které je fotografie...


Tak co, lidi, chystá se někdo na mega show v jeho podání? Jestli váháte, tak vám říkám - běžte! Osobně jsem se na něj párkrát byla podívat a stálo to za to!

R.A.D.I.O.

24. září 2012 v 15:23 Raego

Dnes bude Raego ve vysílání FAJN radiu. Takže si ho nalaďte a od 17:oo se těšte na mega show v jeho podání aneb Nekecej Von Air - interview s gumídkem.


2 NOVÉ písně

23. září 2012 v 18:23 Songs
Dnes Ray nahrál na youtubko 2 nové písničky.

PRVNÍ:

Moje
Druhá:

Nobody knows meMůj názor: Raději mám písničky, kde rappuje (Ty a já, Nejsem to já, Nahoru, Jedu facebook, Masturbační song, Fingo... )

Mega velká radost!!

22. září 2012 v 17:41


Tak teď mám opravdu radost! Asi minulý měsíc jsem psala do Liberce (Ďábelská Huť) a před malou chvilkou mi byl poslán odkaz (TU) se seznamem akcí - mezi nimi tento klub s hostem RAEGEM!

Takže Ray bude vystupovat 10. listopadu (sobota) v Liberci!

Je vidět, že i fanoušci mají sílu... A že si stačí věřit, poslat mail (běžet) a dokázat!

Den "Kšandy"

20. září 2012 v 17:19 Fans


14. ledna 2013 - tento den bude Raego slavit své 25. narozeniny a k této události byla vytvořena akce "Den, kdy si vezmu kšandy, protože věřím v "heslo" VĚŘ, BĚŽ A DOKÁŽEŠ".
Myslím, že název akce je více než jasný, takže nemusím vypisovat o co go. Pozvánka na akci -> ZDE
Song o lásce ke vtíravým prodejcům

18. září 2012 v 9:16 Songs

Tak tato se povedla... "Ironický song pro všechny dotěrné obchodníky, které víc než klienta zajímá profit. Úsměv"


"Song na vyjádření lásky ke všem skvělým a výhodným slevám a nabídkám, které si nechám tak často unikat. Song z pohledu člověka, který je uštvaný davem obchodníků, kteří se mu snaží namluvit, že by měl žít dle jejich představ. Song pro lidi, kteří se v dnešní informační době stává lovenou zvěří komicky fungujícího byznysu.
Být spotřebitelem, neznamená být spotřebičem."

Článek je z 16.09. 2012 ( 20:58), článek je pouze obnoven

Ty a já - další krásné číslo

16. září 2012 v 10:16 Raego

"Chci to zpátky, když nejde to vrátit."

Když si čtete tyto slova, v hlavě vám zní hlas Christiny Delaney, nemám pravdu?

Píseň Ty a já skoro před rokem ovládla první příčky hitparád, sláva písničky stoupla takovou rychlostí, že stačí říct slova "Ty a já" a snad každý ví o co jde.

A právě dnes ráno se čísla zhlédnutí opět vyšplhala na krásnou kulatinu -> 4 500 000!

Gratuluji ti, Raego!