Něco málo o... 2. část

18. srpna 2012 v 16:45 |  Raego


Raego do posledního okamžiku tajil, s kým nazpíval píseň Vodopád a po odhalení stejně nikomu jméno Jarek Šimek nic neříká. Proto vám v této části "Něco málo o..." o něm něco málo povím - kdo to je? Proč si Ray vybral zrovna jeho? A jak k němu přišel?
Jarek Šimek se narodil 27. 12. 1973 (38) ve Vyškově na Moravě. Je to zpěvák, skladatel a producent a za sebou má už pěknou řádku let zkušeností...
Již od mala toužil zpívat lidem a to se mu i povedlo. Jeho kariéra odstartovala roku 1984 (bylo mu 11), kdy byl sólista dětského pěveckého sboru. Od té doby spolupracoval s rúznými pěveckými osobnostmi, vydaných několik alb, hrál v muzikálech Pomáda a Popelka.

Přestože Jarek toho za život opravdu hodně dokázal, jeho jméno bylo velice často spojováno se zpěvačkou Ivetou Bartošovou (Jarek byl její producent a skladatel). A jak je známo - když někdo něco umí a dělá to pořádně a dobře, vždy se najde někdo, komu se to nelíbí a nenechá na něm ani nit suchou a ten "někdo" je v tomto případě bulvár.

Jarek s Raegem nespolupracuje poprvé. V jeho studiu byla nahrána píseň Nahoru, dále jejich spolupráce pokračovala písní Vodopád. Jak sám Ray říká - baví ho sázet na odsouzené lidi...

Přiznejte se, kdo věděl, kdo je Jarek Šimek?

Má poznámka: Já to nevěděla. Zeptala jsem se mamky, jestli ho nezná a od ní jsem se dozvěděla, že je spojován s Ivetou Bartošovou a to mi nedalo... Nerada odsuzuji lidi, když nevím úplnou pravdu. Jarek má podle mě opravdu talent a krásný hlas. Doufám, že o něm ještě uslyšíme a POUZE v dobrém slova smyslu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Píseň Vodopád se mi...

Líbí
Nelíbí

Komentáře

1 MiSs Cute MiSs Cute | 18. srpna 2012 v 17:06 | Reagovat

To jméno mi vůbec nic neřikalo až to ted:) tvůj článek mi zas opět něco navíc :) Wow už v 11 a už zpíval!:O super! :) Nojo bulvár je hnus,tam dělají z komára velblouda a halvně,co nejvíce pošpinit lidi :(

PS:Ten rozhovor jojo :) napiš mi prosím na blog email a já se ozvu :)

2 Terrie :) Terrie :) | Web | 18. srpna 2012 v 17:40 | Reagovat

Taky mi to vůbec nic neříkalo :) Máš pravdu je opravdu talentovaný ... o to líp že je moravák :D Snad o něm ještě uslyšíme :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama