Držíme ti palce!

21. srpna 2012 v 20:38 |  Raego

Dnes Ray opět zveřejnil fotku se svými dvěmi fanoušky. Že je to hezké? To ano, avšak to, co napsal k fotce už tak veselé není...


"Kosny, brácho. Neměl jsem tu příležitost tě poznat tak do detailu, ale při prvním setkání, z tebe bylo cejtit, že jsi kluk co má dobrý srdce. Zatraceně mi rve to moje, když vim v jaký seš teď situaci. Modlim se za tebe od doby, co jsem si to přečetl. Tobě pudu na jedinej obřad a to bude svatba. Kapišto? Já tak pevně věřim, že to zvládneš, probudíš se a jednou si mojí zprávu přečteš a pudem se nehorázně zlejt. Já o tvojí vnitřní síle nepochybuju. Nikdy jsem o ní nepochyboval. Brácho, zvládneš to - budu se za tebe modlit.
"Jeden z jeho komentářů pod fotkou:
"Mí drazí přátelé, jestli vás mohu poprosit můžete prosím vás někdo, kdo je z Kosnyho okolí dát nám vědět jakým způsobem tomu klukovi mlůžeme pomoct třeba finančně, lidsky nebo jen tím, že něco pro jejih rodinu zařídíme. Žádám vás lidsky, pokud máte nadšení, abychom se spojili a nějak mi pomohli - omlouvám se, že nebudu nahrávat žádné video jak jsem byl požádán, upřímně bych si nepřál, abyste mě hodnotili jako dobrého člověka na základě mého videa. Ale jsem připravenej konkrétně teĎ svému fandovi maximálně pomoct - pokud někdo s náma spojí a dá nám vědět jak. Díky.... moc...držme tomu klukovi palce, stojí za to ho mezi náma mát !Fight boy !"

Lidský život je vzácný a jak říká moje mamka: "Mladí lidé by neměli umírat, hlavně ne cizí vinou." To, co se mu stalo je mi opravdu líto a doufám, že se jeho stav velice brzy zlepší! I já vás prosím, jestli byste se nespojili a po zveřejnění nějakého "nápadu" nepomohli jemu nebo jeho rodině.


Držíme ti palce, Davide!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Píseň Vodopád se mi...

Líbí
Nelíbí

Komentáře

1 Terrie :) Terrie :) | Web | 22. srpna 2012 v 8:45 | Reagovat

Ano držíme ! Tohle už jsem četla i na Facebooku ... je to vážně od Raega strašně hezký :)

2 ladylittle ladylittle | 22. srpna 2012 v 10:38 | Reagovat

já s ním chci taky fotku :D

3 Kristýna Ch. Kristýna Ch. | Web | 22. srpna 2012 v 14:15 | Reagovat

:( to dá  !
[2]: hele, mohla by sis aspon přečíst článek, moc to do smíchu neni teda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama