Srpen 2012

DreamCatchers - normal version or remix?

29. srpna 2012 v 16:26 Songs
Píseň DreamCathers je poněkud starší a méňě známá. Mně osobně se mi jako jedna z opravdu velkého mála moc nelíbí, ale Ray včera zveřejnil remix. A ten se mi líbí! Ze začátku nic moc, ale pak se to rozjede. Co vám? Jaký na ně máte názor?

ORIGINAL:


REMIX:


Čas běží

28. srpna 2012 v 0:48 Songs

Raego zveřejnil krátký song z roku 2008.


Můj názor: Ani před čtyřmi lety nebyl špatný. Líbí se mi to, i když je to poněkud... depresivní?

Pobavilo

26. srpna 2012 v 20:10

Tak toto opravdu pobavilo :D Obrázek vytvořila Rayova fanynka Kristýnka M.

(Odkaz na fotku - facebook - je vložen v obrázku)

Fajn radio

26. srpna 2012 v 19:47 Raego
Konečně! Konečně další píseň, která se bude hrát v rádiích!
Od zítra Vodopád na Fajn rádiu.

Držíme ti palce!

21. srpna 2012 v 20:38 Raego

Dnes Ray opět zveřejnil fotku se svými dvěmi fanoušky. Že je to hezké? To ano, avšak to, co napsal k fotce už tak veselé není...


"Kosny, brácho. Neměl jsem tu příležitost tě poznat tak do detailu, ale při prvním setkání, z tebe bylo cejtit, že jsi kluk co má dobrý srdce. Zatraceně mi rve to moje, když vim v jaký seš teď situaci. Modlim se za tebe od doby, co jsem si to přečetl. Tobě pudu na jedinej obřad a to bude svatba. Kapišto? Já tak pevně věřim, že to zvládneš, probudíš se a jednou si mojí zprávu přečteš a pudem se nehorázně zlejt. Já o tvojí vnitřní síle nepochybuju. Nikdy jsem o ní nepochyboval. Brácho, zvládneš to - budu se za tebe modlit.
"Jeden z jeho komentářů pod fotkou:
"Mí drazí přátelé, jestli vás mohu poprosit můžete prosím vás někdo, kdo je z Kosnyho okolí dát nám vědět jakým způsobem tomu klukovi mlůžeme pomoct třeba finančně, lidsky nebo jen tím, že něco pro jejih rodinu zařídíme. Žádám vás lidsky, pokud máte nadšení, abychom se spojili a nějak mi pomohli - omlouvám se, že nebudu nahrávat žádné video jak jsem byl požádán, upřímně bych si nepřál, abyste mě hodnotili jako dobrého člověka na základě mého videa. Ale jsem připravenej konkrétně teĎ svému fandovi maximálně pomoct - pokud někdo s náma spojí a dá nám vědět jak. Díky.... moc...držme tomu klukovi palce, stojí za to ho mezi náma mát !Fight boy !"

Lidský život je vzácný a jak říká moje mamka: "Mladí lidé by neměli umírat, hlavně ne cizí vinou." To, co se mu stalo je mi opravdu líto a doufám, že se jeho stav velice brzy zlepší! I já vás prosím, jestli byste se nespojili a po zveřejnění nějakého "nápadu" nepomohli jemu nebo jeho rodině.


Držíme ti palce, Davide!Musíme si pomáhat

19. srpna 2012 v 14:08 Fans
Poslední dobou se velice často zmiňuji o blogu Kristýny Ch. (forever-raego.blog.cz) - proč? Naše blogy jsou jako jediné o Raegovi, tak proč soupeřit, když nám jde o to samé? A navíc jsme spřátelené + spolupravujeme. :D

Její blog má i facebookovou stránku -> TU.

Vždyť jde jen o pár "hloupých" kliknutí - nic vám to neudělá a ani se vám to objevovat nemusí...
Tak co - přidáme pár "lajků"?
Mrkající

Něco málo o... 2. část

18. srpna 2012 v 16:45 Raego


Raego do posledního okamžiku tajil, s kým nazpíval píseň Vodopád a po odhalení stejně nikomu jméno Jarek Šimek nic neříká. Proto vám v této části "Něco málo o..." o něm něco málo povím - kdo to je? Proč si Ray vybral zrovna jeho? A jak k němu přišel?Jako Chuck Norris?

17. srpna 2012 v 21:20 Raego

Ve středu měla být píseň Vodopád zveřejněna přesně ve 20:00, jenže takto to dopadlo:


Youtube stávkovalo, takže se zveřejnění protáhlo. Přesto Raego dosáhl to, co pomalu ani Chuck Norris: (informace mám chvilku před zveřejněním videa, novější, než tento obrázek... )

Počet "líbí se": 312
Počet "nelíbí se": 18
Počet komentářů: 157
Počet zhlédnutí: 0

Gratuluji ti, Rayi, a doufám, že ti píseň přinese víc úspěchů, než "jen" tento úspěch před vydáním.

Vodopád feat. Jarek Šimek

17. srpna 2012 v 12:41 Songs
A máte to tu jako první! Právě před chvilkou nahrál Raego na youtube svůj nový videoklip.
Myslím si, že nezklamal. Písnička má opět pravdivý text, videoklip je úžasný a osvěžení pánským duelem je super!Kolik milionu dáme teď?
Opět vás žádám o sdílení... Kdyžtak napište vaši přezdívku a blog, po případě, co potřebujete vy (hlásnout atd.). Děkuji

(Článek je z 15. 08. 2012, pár minut po vydání písničky, článek je pouze obnoven)

Konec? Ještě ne!

13. srpna 2012 v 12:46 Raego
V pátek (1o.o8.2o12) Raego přiznal, že už nechtěl pokračovat v muzice...


Avšak nic není horký, jak se zdá a Ray si to rozmyslel.

Co si o tom myslíte vy?