Červen 2012

4 miliony

29. června 2012 v 21:29 Raego
A je tu další úspěch. Ačkoli se někomu 4 miliony zdají málo, na českého interpreta to je opravdu hodně. Navíc, když k tomu přičteme to, že když Ray zveřejnil tuto píseň, nikdo ho neznal... Je to neskutečné! Gratuluju ti, Raego, a snad brzy přijdeš s další peckou, která bude mít ještě víc shlédnutí.


Zvláštní, že ačkoli tuto píseň můžeme poslouchat od listopadu minulého roku, stále je jeho nejpopulárnější...

Rádio SeeJay

26. června 2012 v 19:30 Raego
Dnes od 15:00 do 17:00 byl Ray hostem radia SeeJay. Musím říct, že to opravdu stálo za to. Od první minuty mě oba dva bavili a u konce mi bylo líto, že už je konec - mohla bych je poslouchat pořád!
Ondra nám Raye vyzpovídal a kdo poslouchal, tak se dozvěděl, jak podle něho vypadá ideální žena, jak bude znít jeho nový hit, rozhovor s pár lidmi, kteří se dovolali do studia a spoustu dalších novinek z jeho života.
Ani za dobu písniček se nenudil a trávil čas na facebooku, kde si "psal" se svými fandy, napsal nám vzkaz a zakončil to vtipným proslovem.
Bylo vidět/slyšet, jak mu práce v rádiu chybí a přála bych mu, aby mu byla naskytnuta alespoň ještě jedna příležitost moderování. A kdo ví, třeba se tak opravdu stane...
(Kliknutím na obrázek vám vyjede video na youtubko, kam nahrála De Ňu La část záznamu. Sice špatná kvalita, ale lepší než drátem do oka Mrkající )

Rozhovor (1) - Kristýna Ch.

25. června 2012 v 21:00
To bych nebyla já, abych neměla něco extra. Poprosila jsem autorku oficiálního Raegova blogu - Kristýnu Chvojkovou, jestli by se mnou udělala rozhovor pro tento blog a ona souhlasila. Tak jdeme na to!

5 pravd o haterech

22. června 2012 v 14:36 Raego
Každý znás se setkal s člověkem, který si liboval v ponižování ostatních. O to horší to mají slavné osobnosti. Jak říkává moje maminka, sláva se neodpouší, takže tu vždycky bude spousta lidí, kteří tě budou chtít srazit zpátky na zem.
Proto Ray sepsal 5 pravd o haterech, který si i tady můžete přečíst...

Chceš patřit do BestBlogs (Affs/Sb)?

20. června 2012 v 21:22 O blogu

NEnábírám


Jako každý blogařka i já mám svá pravidla. Tady jsou:

1. Jestliže budou minimálně 3 články za týden, zanechat aspoň 1 komentář (týdně). Když bude méně článků, tak se "lhůta" prodlužuje a naopak. Nepotřebuji mít váš komentář u každého článku.
2. Když už se pustíte do komentování, nepište komentáře typu: "Obíhám, atd." nebo "Reaguji na tvůj komentář k...". Prostě se vyjadřovat k tématu.
3. Žádné reklamy! Jestliže po mně budete chtít něco zveřejnit, psát do článku Otázky a odpovědi nebo na mail (raego-info@seznam.cz) a já to zvážím.
4. Blog musí být aktivní! Pozastavené ať se nehlásí, mažu je.

To by mělo být vše... Jestli máte zájem, napište do komentáře:
> Přezdívka
> Adresa blogu
> Jestliže máte nějakou poznámku k pravidům či blogu, sem s ní

Seznam affs:


Překvapení

18. června 2012 v 19:29 Raego
Ray se netají zálibou natáčením zábavných videí a tady je další. Už jsme tu měli zebru, teď žirafu... Tady někdo rád chodí do zoo.

Odkaz na video


A je to v Praze!

17. června 2012 v 22:12 Raego
Raego nedávno uspořádal soutěž o dva lístky na koncert Pitbulla, který dnes (17.06.) vystupuje v Praze.
Podmínky soutěže? Ten, kdo na facebooku napsal k určenému statusu osmý komentář, dostane lístek na koncert + si může vybrat někoho jako dobrovod a tak se i stalo. Zde je výherce (Tomáš Müller) s jeho doprovodem.
Gratuluji vítězům a doufám, že koncert bude stát za to.

Chat room

16. června 2012 v 18:29 O blogu
Chtěli byste se seznámi nebo si mezi sebou popovídat? Teď máte možnost. Vytvořila jsem novou chatovací místnost, ve které je toto možné.


Raego blogs

16. června 2012 v 15:16 Fans
1.4.2013: Článek jsem doplnila o blogy, které byly vytvořeny po vydání článku. Najdete je na konci článku, "pod čarou".
________________________________________
Pro mě je Raego osobnost. Mám ho ráda kvůli tomu, co si prožil a stejně má hlavu nahoře. Za to jaký je, nestydí se za to a nebojí se zveřejnit svůj názor. Až v té druhé za jeho písničky...
Jenže já nejsem jediná, kdo je jeho fanynka/fanoušek a uznává ho natolik, že se rozhodl věnovat mu svůj čas a založit o něm blog/web...


Pozvánka do Chomutova

11. června 2012 v 18:30 Koncerty
Další jeho gól. Pozvánku ve stylu teleshopingu Ray zveřejnil na facebooku. Toto je jeho nejoriginálnější pozvánka a nejvtipnější natočené video, které jsem od něj viděla - a že jich je!

ODKAZ NA VIDEO POZVÁNKU

Štěstí, že má rozum a nedal k tomu telefonní číslo - spouta expertů by byla schopna si jeho "výrobky" koupit! :D

Do Chomutova zavítá v pátek 22. 6. 2012.