Květen 2012

Sláva se neodpouští

26. května 2012 v 14:18 Fans
Každý se setkává se závistí, ať už jde o urážky, pomluvy nebo ponižování. Nelíbí se mi přístup jedinců, kteří si své komplexy řeší na někom, kdo si své štěstí pracně vybojoval.

Dne 15. května 2012 byla na facebooku vytvořena skupina "Raego je narcistická zrůda kterou poslouchají děti do patnáci let".

Autor této stránky odsuzuje, jak samotného zpěváka, tak jeho fanoušky. Přidává fotky, jak před sebe míří pistolí a říká, že je dobře vyzbrojený nebo fotku, na které Raego stojí za pultem obchodu a před ním stojí celník.

Pan Aleš by se nad sebou zamyslet. Jak by mu bylo, kdyby se něco podobního stálo jemu?! ...
Má poznámka:
Přestože je to nechutná stránka, která je krásnou ukázkou závisti, autorovi se přeci jenom něco povedlo... Snad každý Raegův fanoušek zná tuto stránku, hodně lidí na její zeď vyjadřuje svůj názor. Ať už tím chtěl pan Aleš říci cokoli, tak rozšíření této sránky je neskutečné!

Za doprovodu Superstar

25. května 2012 v 18:13 Songs

Ray za doprovodu Juliana Záhorovského přezpíval kousky jeho písní - Jedu Facebook, Nahoru a Kalhotky.
...
Vypadá to zvláštně, ale nohu opravdu má! :D


Raego pro Bravo.cz

18. května 2012 v 21:04 Raego

RAEGO - LIDI MÝM SONGŮM DÁVAJÍ ŽIVOT!

Na internetu se opět objevil článek s rozhovorem, který poskytl Raego pro časopis Bravo. Tento rozhovor se týká jeho nejnovějšího singlu Nahoru, kterou nazpíval s Kristýnou Šebíkovou. Proč si vybral zrovna ji? Co ho nejvíce těší?


A co takhle změna?

17. května 2012 v 15:37 Poznámky od Adminky

Článek není o Raegovi


Asi každý má někdy chvilku, kdy si neví rady a potřebuje pomoct. Je strašně krásný, když požádáte o radu, kterou vám někdo poskytne. Proto vás teď žádám o dobrý skutek.

O co jde?
Toto je můj první blog, nikdy předtím jsem skoro na žádném nebyla. Proto bych vás chtěla poprosit o vaše rady, jakožto zkušených a dorých blogařů.

Poskytne mi někdo, prosím, upřímný názor na tento blog?

Poradí mi někdo, co bych měla předělat, přidat nebo naopak dát pryč?

Přijímám jakoukoli kritiku (zápornou i kladnou).

Děkuji Vám

Splněný sen

14. května 2012 v 22:44 Fans

Asi každý má různé sny, představy o slavných lidech. Někdo si představuje, jak si ho všimne okouzlující a sexy Angelina Jolie, někoho unese Edward Cullen a někdo letí do vesmíru s Lajkou. Jenže pak je tu Barbora Marková, jejíž sen byl, aby si jejího blogu všiml jeho aktér - Raego KšandyKid. Její sen se stal skutečností...


Andělé

14. května 2012 v 22:20 Raego
8. května 2012 Raego napsal na facebook toto:

Moje velké přání je dělat pozitivní virál, aby se ukazoval svět kolem nás v lepším světle. Za dva měsíce práce mám 90% hotovo a chybí mi 10% - to jsou tvz. Andílci tedy vy dobrovolníci hledám jich 7 ....:) čtu vaše statusy a ozvu se... :)


Sice nevím, co je to za projekt, ale je fajn, že k tomu přizve pár lidí. Kloubouk dolů, Rayi, a držím palce při hledání andílků, protože to bude opravdu těžké...


2. andílek
3. andílek
4. andílek
5. andílek
6. andílek
7. andílek

Meme komiks

13. května 2012 v 11:45 Fans
Meme komiksy, které kolují na internetu, zná asi každý. Vždy nás pobaví svým nápadem a provedením. Ani Raego nemohl chybět...Koncert 18.05.2012

12. května 2012 v 19:13 Koncerty
V pátek 18. května 2012 proběhne koncert známého zpěváka Raega v Horních Brusnicích (disco Fox). Přidejte se k tomuto koncertu (fb pozvánka) a ukažte mu, že nejen v Brně je nejlíp! Mrkající


Pozn.: Nejsem z Brna ani okolí, ale čím víc lidí o tom bude vědět, tím líp.


Který duet... ?

11. května 2012 v 20:24 Poznámky od Adminky
Raego KšandyKid má už tři písničky, ke kterým pozval ke spolupráci nějakou dívku. Která je podle Vás ta nejlepší?